Nederlands (Nederland) English (New Zealand) Deutsch (Deutschland)
Products Available
 
Colour Coach - Dorinda van Marrewijk

Leuk dat je geïnteresseerd bent in colourcoaching! Een leuke en laagdrempelige manier om jezelf te laten stralen. Van binnen én van buiten. Ik wil je hierbij graag begeleiden.

Mijn naam is Dorinda van Marrewijk. Sinds 8 jaar ben ik zelfstandig werkzaam als image consultant. Ik verzorg workshops en trainingen binnen het bedrijfsleven en begeleid particulieren waar het gaat om imago & persoonlijke uitstraling.

Daarnaast ben ik gecertificeerd colourcoach; Deze nieuwe, unieke manier van coachen heeft mij geraakt. Door colourcoaching is er een extra verdieping bij gekomen. Om het heel eenvoudig te verwoorden: colourcoaching is kleurentherapie, maar dan in de meest persoonlijke vorm, namelijk jij en je kleur-kledingkeuze.

Een consult Colourcoaching zal je kijk op kleur voor altijd veranderen. Daarnaast is colourcoaching zeker ook geschikt voor grotere groepen en het bedrijfsleven. Denk hierbij aan een workshop of een interactieve presentatie.

Uiterlijk & innerlijk zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden.  Mijn ‘vak’ is jou helemaal te laten stralen. In álle facetten. En dat doe ik graag!

Meer weten?
Neem een kijkje op de website www.kleurigezaken.nl

Je kunt uiteraard ook telefonisch contact opnemen voor nadere informatie.

Graag tot ziens!

Dorinda van Marrewijk

Kleurige Zaken
Email: info@kleurigezaken.nl
Waterschapsweg 3 te Nieuwerkerk aan den ijssel
Telefoon 06-11318256 


VOOR THERAPEUTEN EN IMAGE CONSULENTEN

Door de toename van wetenschappelijke onderzoeken, worden steeds meer mensen bewust van de kracht van kleur en hoe kleur ons leven kan beïnvloeden. Het volgen van de cursus ‘colour coaching’ is een snelle, voordelige en vooral effektieve manier om inzicht in uw cliënten, hun behoeften, hun mogelijkheden en potentieel te verkrijgen.
Lees verder >


Publications


Inloggen   |   Site By: WebPartners